Full HD Media Playery

Vše o multimediálních přehrávačích
Právě je stř 18. led 2017 4:46:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 217 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 09. čer 2011 19:43:33 
Offline

Registrován: sob 06. bře 2010 8:59:11
Příspěvky: 2087
Bydliště: Šumperk
Update 20.2.2012:
Aktuální FW zde:

xEgreat-II_3.0.1.5_CSv.0.9.8-DMD-XLCZv3.9 ;):
Ke stažení zde:
http://www.mediafire.com/?9c5f4gh66gmr68z

Co je nového?
- pár drobných fixů verze z 19.2.2012
+ přepracování hlavní nabídky (skin3/skin4)
+ přidání Aeon Like módu do skin4 (viz. viewtopic.php?f=46&t=3849) - viz. obr.4
- Customization Menu přidáno do Nastavení - Systém
- několik dalších oprav

Skin3:
Obrázek

Obrázek
Skin4:
Obrázek

Obrázek
Zbytek galerie najdete zde:
https://skydrive.live.com/?cid=193a9616 ... 41D5%21177

Díky obrovskému úsilí a neskutečné trpělivosti se mi společně s Cristanem Stoica (CS) podařilo dát dohromady nový FW pro přehrávače s čipem RTD1185 - R200PRO-II a R6A-II. Tento FW je postaven na základě originálního 3.0.1.5 od Egreatu s rozšířenými možnostmi z CS FW. K tomuto radikálnímu kroku mě vedlo hned několik důvodů, ten nejdůležitější byl, že díky nedostatku paměti již nebylo možné dále rozšiřovat jeho funkcionalitu bez změny samotného FS. Struktura FW je defakto stejná, jako u FW pro RTD1186, aktualizace DMD budou tedy také společné. Celý FS je nyní jen pro čtení s vyjímkou /usr/local/etc , tam jsou nyní linkovány všechny důležité konfigurační soubory a skripty, které umožňují částečnou customizaci FW. FW již neobsahuje moServices.

Změny (12.2.2012):
xEgreat v.3.0.1.5 CS-DMD-XLCZ 12.2.2012
+ změna funkce některých klávesových zkratek v hlavní nabídce - viz. i Nápověda
-- RED Nastavení SleepTimeru (pozor, nejedná se o vypnutí přehrávače, pouze uspání!)
-- YELLOW Počasí s 5 denní předpovědí od Mikka (bez měnících se pozadí). Výchozí město si změníte přes webové rozhraní (ve web prohlížeči zadáte IP adresu egreatu, poslední záložka je počasí)
-- BLUE Změna tématu skinu (zatím pouze ve skin3)
+ přidání možnosti nastavení funkce pro některé položky hlavního menu při vypnuté knihovně médií (výchozí nastavení po instalaci). V Nastavení na záložce Různé dole najdete 4 nové položky Custom Menu (POZOR - pokud máte knihovnu médií zapnetou, můžete změnit pouze customizaci Live TV), pro každou položku můžete vybrat Výchozí nastavení, některou z předdefinovaných IMS aplikací, nebo ji zcela v hlavní nabídce vypnout. Předdefinované aplikace jsou:
-- Custom Live TV Menu (Default, TV live z hd4all, DMD TV archivy, 3 různé aplikace YouTube, OFF)
-- Custom Video Menu (Default, 2 x Movie Jukebox, DMD YAMJ, TV live z hd4all, 3 x YouTube, OFF)
-- Custom Music Menu (Default, Rádia z hd4all, 2 x Shoutcast, Album a Random Music Jukebox, OFF)
-- Custom Photo Menu (Default, Flickr, Picasa, Rajce.net, OFF)
UPOZORNĚNÍ: Pokud některé položky menu vypnete, nebo povolíte, je potřeba aby se změny projevily po návratu do hlavní nabídky stisknout tlačítko RETURN, tím dojde ke znovunačtení menu!
Pozn. Rumunské kanály lze v hd4all vypnout zapnutím položky HDD Links mini na stejné stránce Nastavení, zároveň se tím provede jejich aktualizace!

Změny (10.2.2012):
+ změna fontu v menu nastavení mění font pro titulky i systémový font
+ optimalizace různých modulů počasí
Změny (7.2.2012):
+ nová položka v Nastavení Menu Customization mění podle vybraného jazyka internetové záložky, playlist pro Live TV a odkaz v hlavní nabídce:
-- Czech = DMD IMS
-- ostatní = hdforall
+ aktualizovány součásti instalace xLiveCZ (projeví se pouze v případě, kdy na disku není složka /scripts/xLiveCZ, jinak můžete použít standardní aktualizace z IMS)
+ úpravy a doladění grafiky hlavní nabídky pro skin3 a skin4
+ keytone (zvuk při stisku tl. na DO) se po úvodním nastavení vypne (můžete si zapnout dodatečně)
+ upraveno menu IMS, přidáno DMD, aktualizováno Počasí (lze nastavit přes web rozhraní)
+ upraveno web rozhraní InfoSite a přidány další 2 dálková ovládání RC a RC2
+ spousta dalších oprav a změn v grafice a skriptech

+ kompletní změna GUI (thanks to Me, Egreat a Xtreamer)
+ možnost nastavení výchozích vlastností titulků v setupu - font, velikost, barva (thanks to CS)
+ možnost volby skin theme v setupu - stávající skin3 a nový skin4 z RTD1186 (thanks to CS). Skin4 má v hlavním menu možnost spuštění xLiveCZ a webkit browseru, ve Skin3 lze tyto položky spustit z IMS.
+ IMS HDD Links mini z hdforall, aktualizovat lze vyp./zap. volby v setupu, nebo pomocí system tools v IMS (thanks to CS a vb6ro.cod - http://code.google.com/p/hdforall/)
+ funkční irfake s možností naučit přehrávač poslouchat jiné DO (thanks to Sakator - http://code.google.com/p/irfake/)
+ funkční Transmission, SSH a sFTP - uživatel/heslo: usb/usblist , hdd/hddlist , root/žádné (thanks to CS)
+ přidány některé IMS z balíku dodávaného egreatem (YouTube, Gtalk, Flickr, Picasa, Mediafly, vTuner ...)
+ InfoSite web rozhraní (thanks to CS a Mika Hellmann z POHD fóra) - jelikož již nový FW neobsahuje moServices, použil jsem výše uvedené, zde je možné ovládat torrenty, je zde web DO a spousta důležitých informací o systému, záložka pro nastavení počasí není funkční (modul byl kvůli úspoře místa odstraněn!), ale na stejném základě, navíc lokalizovaný do CZ/SK je modul počasí v xLiveCZ.
+ do hlavního menu přidána položka Live TV, v Egreatu přidaly podporu pouze Čínských IPTV ISP, tak jsem to vyřešil tak, že jsem pro tento účel upravil jeden jednoduchý skript, jeho výhodou je, že je v porovnání s konkurencí poměrně rychlý. Výchozí playlist /usr/local/etc/playlist/mms_tv.xml již obsahuje to co bylo i v dřívějších playlistech. Pokud si vytvoříte vlastní soubor my_tv.xml se stejnou strukturou a umístíte ho do stejné složky nebo na disk (hledá se pouze /tmp/usbmounts/sda1/my_tv.xml), bude jím výchozí playlist nahrazen.
+ podpora xLiveCZ (thanks to Killerman, WencaS a další - https://sites.google.com/site/pavelbaco/), podobně jako v xEgreat FW pro RTD1186 jsou i zde podporovány skripty této komunity. Pro jejich funkčnost je potřeba mít disk namountovaný do /tmp/usbmounts/sda1 (bez disku, nebo flešky xLiveCZ nepoběží)!!! Pokud tedy nabootujete přehrávač s fleškou i HDD a poté flešku odpojíte, nebude xlcz nejspíš fukční, dokud přehrávač nerestartujete aby se disk mohl do sda1 namountovat. Před prvním spuštěním proveďte instalaci základních skriptů na disk, v IMS spusťe xLiveCZ update, po nakopírování se automaticky spustí xlcz installer, z jeho nabídky doinstalujte a aktualizujte jednotlivé balíčky (pokud nedoinstalujete bal. Grafika, nebudou se vám zobrazovat ikony!), poté vyskákejte z instalátoru tl. Return a můžete spustit xLiveCZ, nezapomeňte občas zkontrolovat, zda nejsou dostupné nové aktualizace!
+ změněna funkce kláv. zkratek v hlavním menu - PLAY spustí IB MediaCenter, REPEAT/SEARCH Random/Album Music Jukebox

Proč někdy nefunguje xLiveCZ?
1. Jak jsem psal jinde, egreat ne vždy namountuje disk do sda1 a to i v případě, že tam fleška při bootu nebyla. Občas pomáhá vypnutí vypínačem vzadu (ale ani to není 100%). Bohužel jsou tak skripty napsány, jsou určeny pro xtreamer, který s tím problém nemá.
2. Po startu přehrávače je potřeba trochu počkat, disk se připojuje až cca. 30 sec. po najetí GUI ,
3. Při spuštění menu IMS probíhá vždy kontrola, zda je xlcz nainstalován, pokud nalezne disk nebo flešku připojenou do sda1 a nenajde na ní složku /scripts/xLiveCZ , nakopíruje na ni základní balíček instalace xlcz (bez grafiky, počasí a xxx), to taky chvíli trvá, takže je dobré při prvním spouštění nespěchat
4. Poté už je zvolením položky xLiveCZ, nebo xLiveCZ update spouštěn požadovaný skript přímo z disku sda1, samozřejmě pokud existuje ;)

Jak zjistit jestli je nějaký disk namountovaný do sda1?
Spustit na PC Putty (nebo jiný telnet klient), připojit se k IP adrese přehrávače, zadat login: root , zadat např. příkaz: ls /tmp/usbmounts


Starší verze:
2.5.0.2 DMD (21.11.2011):
http://www.uloz.to/11185956/egreat-r200 ... by-dmd-zip

2.4.5.8 DMD (2.11.2011):
http://www.uloz.to/10851750/egreat-r200 ... by-dmd-zip
Změny oproti 2.4.0.8:
V DMD:
+ přidána zkušebně možnost nastavení StandBy (Thanks to Snappy46 a CS Gabe), popis najdete v novém příspěvku na konci tématu
+ přidáno staro-nové web dálkové ovládání (Thanks to Mika a CS Gabe)
+ zahrnuty veškeré aktualizace DMD do 30.10.2011
V Egreatu s tím moc nepohly, takže:
+ možnost vypnutí media library (defakto pak máte v HomeMenu 4 manažery souborů ;) ) - by Egreat
+ možnost změny pozadí v HomeMenu (bylo už v minulé verzi, ale já to ignoroval), na výběr default + 4 další (které mi padly do oka) + vlastní na disku - by Egreat
+ nějaké úpravy v grafice (náhledy) - by Egreat
+ Přidána Turečtina a Řečtina - by Egreat

2.4.0.8 DMD FINAL :
http://www.uloz.to/10723706/egreat-r200 ... by-dmd-zip
zrcadlo:
http://www.mediafire.com/?me64m5wcm0wd4dd

Změny v DMD 2.4.0.8 FINAL verzi oproti RC1:
- opraven hlášený problém s formátováním disku
- opraven hlášený problém s nefunkčním prohlížečem
- aktualizován DMD RM Jukebox na v. 2.2 - nový folder browser a album CoverFlow select, popis nových vlastností přidám později do příslušného tématu na fóru, zatím se můžete mrknout na instruktážní promo video zde:

http://www.youtube.com/watch?v=s9NhGrOoII0

Tento FW je založený na posledním neoficiálním 2.4.5.8 na Egreatworld. Je určen výhradně pro přehrávače s novým čipem Realtek 1185 (R200PRO-II, R1-II, R100, R800 ...). Ve FW jsem smazal čínské IMS a nahradil je našimi DMD, včetně možnosti jejich aktualizace. FTP, Samba a BT zůstaly z orig. verze, jen jsem upravil konfiguraci, aby bylo možné jednodušeji provádět případné úpravy v samotném přehrávači (lézt do rootu doporučuji pouze těm, kteří vědí, co dělají).

Podívejte na nové DMD video, ať víte co vás čeká 8-)
http://www.youtube.com/watch?v=7jXoYF3j-ak
a promo video k novinkám v této aktualizaci:
http://www.youtube.com/user/ytmartini?f ... a8YjrKWQbY
(omlouvám se za kvalitu videa, poruch není na vašem přijímači)Změny oproti 2.2.0.1:

+ opraveno bezp. odebrání USB tl. Eject (by Egreat)
+ opraveno ukládání nast. Pokračovat v přehráváni, defaultně Zap., ale myslím, že se po resetu smaže seznam s pozicemi :? (by Egreat)
+ dokončena změna skinu (by DMD) - jako výchozí je nyní zvolen FLOW (ostatní lze přepínat červ. tlač.) změna background a další drobné kosmetické úpravy - viz. obrázky


Změny oproti orig. FW:
+ update RSSEx
+ nové playlisty rádií a TV umístěny do odpovídajících složek, které se objeví po spuštění MC:
ty staré si můžete potom v /usr/local/etc/playlist promazat. Je trochu problém s rádii (hlavně z limemedia.cz, kterých je tam hodně), i když jsou odkazy OK a ve VLC fungují, přehrávače s nimi mají občas problémy - někdy to dlouho trvá než se spustí, někdy se nespustí vůbec, příčinu jsem nezjistil
+ přidán nový share do konfigurace samby pro nasdílení složky s playlisty
+ aktualizován MediaCenter
+ přidán Random Music Jukebox (viz. popis níže)
+ nové skiny by DMD
- 1. skin je podobný XBMC skinu Confluence (s horizontálním menu) - je bohužel trochu pomalý, protože Egreat si moc nerozumí s překreslováním celé obrazovky
- 2. skin je podobný originálnímu s Flow grafickým prvkem
- 3. skin je stejný jako 2. jen grafický prvek je ve stylu Wall
- 4. skin je jednoduchý, bez grafického prvku, pouze s novým pozadím a rozmístěním
+ možnost režimu oblíbené výchozí položku menu
+ možnost výběru položky numerickou klávesnicí
+ nahrazeny web kanály několika českými (lze editovat v /usr/local/bin/webkit_html/RealPilot/)[/color]
+ kompletně odstarněny čínské IMS
+ nový vzhled a funkce IMS 2011 by DMD, velké díky a poklona Derby00
(přidáno info o počasí, screensaver, možnost překladu, rajce.cz ...)
+ sjednocení nabídek IMS a funkčností všech námi podporovaných FW DMD
+ instalován moServices (web rozhraní, Transmission, Spindown, a t.d.), původní web rozhraní pro nast. samby a BT dostupné na stránce egreat.html IP adresy přehrávače
+ web dálkové ovládání dostupné na stránce remote.html IP adresy přehrávače
+ doplněny veškeré dosavadní aktualizce DMD (aktualizace jsou společné s var. "E")
+ další drobné opravy


Jak změnit skin?
Tlačítkem INFO vyvoláte v hlavní nabídce nápovědu. Z ní se dozvíte, že skiny se přepínají červeným tlačítkem na spodku DO.
Kromě nových skinů umí nový FW vybírat položky v hlavní nabídce pomocí numerické klávesnice (pořadí podle uspořádání v nbídce, takže 1 = DMD, 2 = Prohlížeč, 3 = Manažer ....).
Kromě toho lze modrým tlačítkem přepínat režim oblíbené výchozí položky (je signalizován novou ikonkou se srdíčkem ve status baru. Pokud je tento režim vypnutý, tak při návratu do hl. menu zůstává fokus na poslední zvolené položce menu a po stisku RETURN najede na první položku (tedy DMD). Pokud režim výchozí položky zapnete, bude se fokus vždy umisťovat na vámi zvolenou výchozí položku. Svou oblíbenou výchozí položku v hl. menu (např. Filmy) nastavíte tak, že na ni umístíte fokus a stisknete žluté tlačítko. Veškeré volby si přehrávač samozřejmě zapamatuje, takže se použijí i po restartu.

Nový MC a RMJ:
Na R200-II je lze spustit přímo z hlavního menu přehrávače (stejně jako z hlavní nabídky DMD) tl. Play spustí RMJ a tl. Search (Time Seek) spouští MC, nebo klasicky z IMS - Přehrávače. V obou aplikacích je k dispozici nápověda k ovládání, vyvoláte ji stiskem tl. Info, důkladně si to prostudujte!
- update a změny v přehrávači MediaCenter (tak trochu warez ;) , ukradeno z jiného přehrávače a přepracováno pro naše potřeby), všechny nové playlisty jsou připraveny především pro využití v něm.
- přidán Random Music Jukebox - 14 dní jsem se s tím od rána do noci mordoval, tak doufám že to aspoň někdo ocení a využije ;) .

Co je a jak funguje RM Jukebox?
Za inspiraci a základní princip funkčnosti posloužil RSS RM z http://geekyhmb.fr.cr/content/random-music-rss. Jeho nápad jsem trochu obohatil a z původní aplikace zůstal vlastně jen princip generování náhodného čísla a základ pro generování playlistu ;) Náš RMJ je vlastně přehrávač hudby uložené na disku (primárně HDD, nebo USB, na síti jsem to netestoval, ale pokud to bude někam namountováno, tak by to po ručním nastavení konfig. mělo fungovat také). Po výběru složky obsahující vaši oblíbenou muziku - viz. dále, je vytvořen playlist osahující veškeré přehrávačem podporované hudební soubory, ten se po spuštění RMJ načte a po stisku Play (nebo OK) začne přehrávat skladby podle náhodného výběru, dokud ho nezastavíte - jako v pohádce "Hrnečku vař" ;) . Pokud se vám některá skladba zalíbí a budete chtít omezit náhodný výběr pouze na muziku z této složky (alba), můžete se přepnout do Album Mode režimu (tl. Search) a když vás to zas omrzí , stejným tl. se vrátíte zpět do úplného playlistu. Přidána je také možnost zopakovat poslední přehrávanou skladbu znovu. Aby vám fungovaly náhledy alb (cover), je potřeba mít v dané složce soubor folder.jpg, pokud jej RMJ nenajde, použije výchozí.

Jak nastavit složku pro můj RMJ?
Jsou 3 možnosti, vezmu to postupně od té nejjednodušší:
1. Spusťte si MC, barevným tlačítkem podle nápovědy, nebo "2" se přepněte do režimu Průzkumníka složek a souborů, vyberte ze seznamu disk a složku, na složku, kterou hodláte přidat jako cestu pro RMJ najeďte kurzorem a stiskněte "0" (kterou se jinak přidávají odkazy do oblíbených), objeví se okno s dotazem na spuštění aktualizace playlistu RMJ, potvrďte (lze provést i dodatečně v RMJ - viz. dále) a hotovo nyní můžete spustit RMJ (z MC je to "3", nebo barevné tl. dle nápovědy - modré) a užívat si.
2. Pokud znáte správné umístění a název disku v /tmp/ramfs/volumes, můžete rovnou spustit RMJ, tl. Repeat vyvoláte okno s dotazem na aktualizaci playlistu, vyberete ZMĚNIT a klávesnicí nastavíte novou cestu podle vzoru. Pozor na malá a velká písmena jste na Linuxu!!! Po zadání nové cesty, vyberete ANO, čímž spustíte proces generování playlistu.
3. Pokud vaše cesta není umístěna v /tmp/ramfs/volumes (např. při nastavení zdroje na síti), otevřete si přes sambu složku ROOT/usr/local/etc/dvdplayer a v souboru RMusic.cfg nastavte plnou cestu ručně, uložte a postupujte podle možnosti 2 s tím, rozdílem, že nebudete dávat ZMĚNIT, ale rovnou potvrdíte vytvoření playlistu.

Na co si dávat v RMJ pozor?
- pojmenování disků v /tmp/ramfs/volumes se na některých přehrávačích liší podle toho, zda je, či není při bootu připojeno nějaké USB zařízení, případně kolik, jich je, RMJ pak v takovém případě muziku nenajde, o čemž vás tvrdošíjně informuje (podržte tl. Return, dokud nevyskočí)
- jak už bylo uvedeno, při ručním zadávíní cesty nezapomínejte na správné zadávání VELKÝCH a malých písmen, správný typ lomítka "/" a pouze tam, kde má podle vzoru být

Ovládání Web prohlížeče (bez myši je to katastrofa):
MENU (OPTION) - otevře panel pro zadání URL adresy a další možnosti
RED (červené tl.) - přepíná mezi režimem pohybu po stránce a skoky mezi odkazy
PREV./NEXT - stránka předchozí/následující
RETURN - návrat do výchozí nabídky kanálů
ZOOM - velikost strany

Staré verze:
http://www.uloz.to/10346916/egreat-r200 ... by-dmd-zip
http://www.uloz.to/10035381/egreat-r200 ... by-dmd-zip


Instalaci provádějte zásadně přes recovery proceduru - t.j. stažený soubor rozbalit, nakopírovat install.img do kořene USB disku, vypnout napájení, vložit USB disk do přehrávače, stisknout a držet reset (třeba párátkem, zapojit napájení a po cca. 5 sec. uvolnit reset). Odinstalaci lze provést stejným způsobem, t.j. přehráním na jiný (např. oficiální) firmware.

INFORMACE O DOSTUPNÝCH AKTUALIZACÍCH NAJDETE ZDE:
http://www.iamm.cz/viewtopic.php?f=46&t=2633


Tyto FW neprovádí žádnou modifikaci boot loaderu a jejich instalace je proto stejně riziková, jako jakýkéhokoliv jiného update FW, proto provádíte jejich instalaci pouze na vlastní nebezpečí.

EDIT Derby00:
Pár informací k novému IMS...

Kód města pro předpověď počasí najdete zde:
Česko
http://www.edg3.co.uk/snippets/weather- ... -republic/
Slovensko
http://www.edg3.co.uk/snippets/weather- ... /slovakia/

Kód města napsat v "IMS > Nastavení IMS" položka "Počasí"
vystoupit z nabídky "Nastavení IMS" tlačítkem Return na DO a vystoupit úplně z IMS.
po návratu do IMS je nastaveno Vaše město...

V nabídce "Nastavení IMS" lze také vypnout/zapnout spřič obrazovky v IMS a nastavit čas aktivace spořiče...

Rozšířené informace o počasí pro nastavené město vyvoláte tlačítkem DO "INFO" - u eGreat si nejsem jistý jak to s tímto tlačítkem máte ;)

Ze spořiče obrazovky se dá momentálně odejít pouze tlačítky DO - "Return" a "Left"

Na položky nabídky IMS označené prefixem čísla se lze také dostat tlačítky 1-9 na DO

Ve všech nabídkách IMS je také možný skok na "další/předchozí stránku" +/- 5 položek tlačítky DO NEXT/PREVIOUS

_________________
Obrázek
http://iamm.cz/viewforum.php?f=47
http://egreat.cz/viewforum.php?f=46
http://noontec.cz/viewforum.php?f=50


Naposledy upravil Martini dne pon 20. úno 2012 16:54:13, celkově upraveno 25
20.2.2012 nová verze xEgreat v.3.0.1.5 CS-DMD-XLCZ FINAL


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 09. čer 2011 20:43:37 
Offline

Registrován: čtv 09. čer 2011 20:40:18
Příspěvky: 3
Mám dotaz k instalaci.
R200PRO-II - nemá tlačítko reset..
Stačí to udělat bez toho?

A ještě super a díky za skvělou práci!!!!!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 09. čer 2011 20:56:05 
Offline

Registrován: sob 06. bře 2010 8:59:11
Příspěvky: 2087
Bydliště: Šumperk
ale má reset, je vzadu mezi SD card slotem a cinchi, taková malá dírka pod kterou je schované tlačítko, bez párátka to nepůjde, ale může být i požité :lol:

_________________
Obrázek
http://iamm.cz/viewforum.php?f=47
http://egreat.cz/viewforum.php?f=46
http://noontec.cz/viewforum.php?f=50


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 09. čer 2011 22:19:12 
Offline

Registrován: čtv 09. čer 2011 20:40:18
Příspěvky: 3
Whau tak to jsem si nevšiml :-o Ráno na to mrknu. Díky!!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 10. čer 2011 17:41:27 
Offline

Registrován: čtv 09. čer 2011 20:40:18
Příspěvky: 3
Tak hotovo a jede to SUPER!!
Díky!!!!!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 11. čer 2011 10:53:49 
Offline

Registrován: čtv 24. úno 2011 22:50:13
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha
Jo takže jsme s R2A už vostrouhali.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 11. čer 2011 14:48:38 
Offline

Registrován: pon 19. dub 2010 7:18:13
Příspěvky: 1173
Bydliště: Lázně Bohdaneč
Martchus píše:
Jo takže jsme s R2A už vostrouhali.

Proč,respektive v cem?

_________________
IAMM NTR82 DMD fw.82 / IAMM NTR83D DMD SDK4 / QNAP NAS TS-112 1TB / ONT 20/20Mb connection / IAMM by DMD homepage:iamm.netuje.cz
Obrázek
Obrázek IAMM FAQ by Ich - Na co se často ptáte....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 11. čer 2011 17:33:44 
Offline

Registrován: čtv 24. úno 2011 22:50:13
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha
Tím jsem myslel jak je novější čip a novější zařízení tak se novy firmware bude ubírat zas jinam a my zustanem na 1.0.5.39


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 11. čer 2011 17:45:01 
Offline

Registrován: sob 06. bře 2010 8:59:11
Příspěvky: 2087
Bydliště: Šumperk
vyloučit se to bohužel nedá :(

_________________
Obrázek
http://iamm.cz/viewforum.php?f=47
http://egreat.cz/viewforum.php?f=46
http://noontec.cz/viewforum.php?f=50


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 15. čer 2011 0:44:34 
Offline

Registrován: sob 04. čer 2011 12:53:35
Příspěvky: 21
Ahoj. Nainstaloval jsem na právě pořízený R1-II a je to fakt super!!
Díky moc za skvělou práci!!!
Ale nevím si rady analogovým stereo výstupem.
Mám zapojený optický výstup do zesilovače a analog do televize. Na analogu je zvuk velmi slabý a jakoby "skřípavý".
Zkusil jsem vyměnit kabel i zapojit analog do zesilovače a je to stejné, takže chyba je v egreatu.
Neví někdo co s tím?

_________________
eGreat EG-R200PRO II fw DMD E-II


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 217 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz