Full HD Media Playery

Vše o multimediálních přehrávačích
Právě je sob 30. črc 2016 17:45:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 445 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: IMS pro IAMM NTR-82
PříspěvekNapsal: úte 11. led 2011 23:36:36 

V přípravě: Velké změny na stream.cz - archiv ocko.tv v HD kvalite a dalsi lahudky.... ;)
EDIT: Trosku unahlene tvrzeni, HD videa ze streamu budou, zacinaji pribyvat, take bude pro nas do budoucna vice funkcnich videokategorii, stream zacina vsechno hazet do MP4...

Co se tyka Ocka, zde jsem narazil na problem, HD videa funguji, ale bez zvuku, snazil jsem se dopatrat problemu a jedineho ceho jsem se dobral, ze HD videa maji prehravacem podporovany zvukovy kodek AAC avsak pouzivaji podivnou vzorkovaci frekvenci 48000 Hz, to mozna zpusobuje problemy, nejen v prehravaci, ktery zvuk vubec neprehraje ale i v PC, kde se z reproduktoru linou skreky a piskoty :(
Takze Ocko HD, prozatim bude, ale bez zvuku :oops: budeme doufat, ze problem bude casem odstranen a nezustane to tak jak je...

PříspěvekNapsal: stř 12. led 2011 13:53:29 

Chodi vam markiza archiv? Vyzera to ako keby zase nieco markiza na portali zmenila. Z PC chodi.
Derby, tesime sa na novinky!

PříspěvekNapsal: stř 12. led 2011 16:17:56 

lf2 píše:
Chodi vam markiza archiv? Vyzera to ako keby zase nieco markiza na portali zmenila. Z PC chodi.
Derby, tesime sa na novinky!

Online aktualizace

12.1.2011 - oprava Markiza archivu

- jeden z dalsich archivu presunuty na jiny hosting....

PříspěvekNapsal: sob 15. led 2011 11:32:09 

Prosím o radu, v archívu ČT - respektive když vstoupím do celého archívu tak jde přehrát jen něco, zkoušel jsem si pustit např. komediograf ze "zábavy", který jsem na silvestra nestihl nahrát a nic a tak jsem zkusil další a další a až na výjimky nic nejde přehrát. Přitom v tom prvním menu archívu čt funguje vše včetně kravin typu cukrárna, ale šperky jako je Komediograf v tom celém ani za boha.
Dá se to nějak spravit? Díky za odpověď.

PříspěvekNapsal: sob 15. led 2011 14:02:03 

sunder píše:
Prosím o radu, v archívu ČT - respektive když vstoupím do celého archívu tak jde přehrát jen něco, zkoušel jsem si pustit např. komediograf ze "zábavy", který jsem na silvestra nestihl nahrát a nic a tak jsem zkusil další a další a až na výjimky nic nejde přehrát. Přitom v tom prvním menu archívu čt funguje vše včetně kravin typu cukrárna, ale šperky jako je Komediograf v tom celém ani za boha.
Dá se to nějak spravit? Díky za odpověď.

Vse se da spravit :D Doposud vsak nikdo problem nenahlasil a nezvladam denne testovat vsechny archivy ;) Podivam se na to, kazdopadne v pripade CT archivu uz to bude zbytecne, v nadchazejicich tydnech zmeni CT komplet system, kteremu se bude muset prizpusobit zcela novy archiv v prehravaci....

PříspěvekNapsal: ned 16. led 2011 18:19:49 

Martini píše:
jardas67 píše:
Jsem tu nově na foru a chci se zeptat čím mám začít pro změnu IMS když už mám FW74,mám se vrátit na FW69? a pak stáhnout alternativní FW69.Děkuji

Ne, nikam není třeba se vracet (pokud nejsi masochista :lol: ). Tady viewtopic.php?f=27&t=1521&start=130 si stáhni poslední verzi 74 by DMD, naláduj to tam v nouzovým režimu (flashku do USB, vytažené napájení, stisknout a držet power, zapojit napájení a po cca 20 sec. pustit tlačítko poewer) proveď základní nastavení, pro jistotu restartuj, vejdi v IMS - online aktualizace, aktualizuj a vítej mezi námi ;)

Zdravím všechny. Použil jsem výše popisovaný postup a vše proběhlo OK až do bodu aktualizace, po jejím provedení mi na display svítí jen setings a v IMS mi zmizí veškeré nabídky. Nepomůže ani restart zařízení a jen update firmwaru. Zopakoval jsem to už 3x a pořád stejný výsledek. Má někdo nějakou radu, díky....

PříspěvekNapsal: ned 16. led 2011 18:46:04 

derby00 píše:
Použil jsem výše popisovaný postup a vše proběhlo OK až do bodu aktualizace, po jejím provedení mi na display svítí jen setings a v IMS mi zmizí veškeré nabídky. Nepomůže ani restart zařízení a jen update firmwaru. Zopakoval jsem to už 3x a pořád stejný výsledek. Má někdo nějakou radu, díky....

Poslední firmware je 76 by DMD, instaluje se zásadně z vypnutého přístroje přes tlačítko power. Pokud jsi tam dával 74 z uvedeného odkazu, může online aktualizace způsobit uvedené problémy. Odkazy na poslední FW můžete vždy najít na prvním postu tématu pro daný model - aktuálně je to tedy viewtopic.php?f=27&t=2290.

http://noontec.cz/viewforum.php?f=50

PříspěvekNapsal: pon 17. led 2011 11:31:36 

Online aktualizace - 17.1.2011

- tak tu máme po delší době další aktualizaci, ačkoliv se to nemusí zdát, tak tentokrát poměrně obsáhlou ;)

- přesunut archiv VOYO
- drobné změny vzhledu VOYO
- rozšířen archiv Stream.cz

:!: archiv obsahuje všechna videa, na IAMMu lze přehrát všechna video MP4 v HQ (HD) označeno ikonkou před přehráváním! Také lze přehrát některá videa FLV (ikonka N), ukozorňuji, že pouze některá kvůli absenci kodeku v IAMMu!!!

Obsah Stream.cz ( IMS - Multimédia - TV Archivy - Stream.cz )
Stream pořady - abecední seznam Stream TV pořadů
- většina videí je od nového roku v MP4, starší videa ve FLV nelze přehrát
Stream hudba - kompletní archiv dle mnoha filtrů
- všechna videa jsou v MP4
Stream filmy - kompletní filmová databáze stream
- všechna videa jsou v MP4
- filmy lze vyhledávat dle názvu nebo podle herce, po nalezení filmu/herce lze zobrazit informace o filmu/herci případně zobrazit ukázky z filmu...
- drobný bug v této kategorii - tlačítko Filmové ukázky u informací o filmu/herci zmizí (ale stále tam je, opakovaným kliknutím na OK se dostanete do další nabídky)
- dále lze zobrazit všechny filmové ukázky a sestřihy
Stream videa - kompletní kategorie uživatelských videí
- videa jsou zobrazována dle kategorií
- některá videa ve FLV nelze přehrát
Stream óčko - archiv pořadů Óčko TV
- fungují videa z kategorie archiv ve FLV
- videa v MP4 fungují, bohužel bez zvuku (zdá se že soubory používají vzorkovací frekvenci, kterou IAMM nezvládne, k našemu potěšení to nezvládne ani Xtreamer ;) )
Nakonec jsem si nechal Stream playlisty
Velice dobrý nápad od killermana z Xtreameru, který jsem trochu dotáhl dál, aby jste nemuseli pracovat s RSSsoubory ;)
- tato položka je napojena na script, který vyhledá soubor: stream_music_playlists.rss v adresáři IMS na HDD IAMMu, ten obsahuje jednoduché XML informace o ID a názvu playlistu:
Kód:
<rss>
<playlist>
<id>54235</id>
<nazev>Testovací playlist</nazev>
</playlist>
<playlist>
<id>54235</id>
<nazev>Testovací znovu</nazev>
</playlist>
</rss>

Ukázkový soubor:
Příloha:
stream_music_playlists.zip [224 bajtů]
277 krát

- Každá položka playlist je jeden playlist na stream.cz
- playlist si můžete vytvořit na stránkách music.stream.cz po přihlášení, v adresním řádku po jeho rozkliknutí pak najdete ID playlistu, které je součástí adresy. Např. http://music.stream.cz/playlist/54235-muj-playlist-1 má ID 54235
- ID a Název playlistu vložíte do souboru: stream_music_playlists.rss dle vzoru a uložíte. Po následném rozkliknutí položky Stream playlisty v menu IAMM se Vám zobrazí Vaše playlisty...

Pokud se Vám nezobrazí žádné playlisty, pravděpodobně máte soubor stream_music_playlists.rss v nesprávném umístění, nebo jste špatně vyplnily jeho obsah, pokud jste si jisti, že máte vše správně, napište...

EDIT 22.1. : Stream.cz dělá ještě průběžně úpravy na stránkách, proto se může stát,že se Vám v některých kategoriích nezobrazí videa, jelikož nemám moc času toto průběžně kontrolovat, prosím o report, pokud něco nepůjde, problém co nejrychleji odstraním... Díky...

PříspěvekNapsal: ned 23. led 2011 10:13:04 

Ahoj, už to tady bylo .... ovšem nedopátral jsem se jak to odstranit
>>partak
>>derby při přehrávání čt archivu mi po cca 4 min. zamrzne obraz a stojí nova mi to nedělá hraje normálně.dík za radu.

Mam stejny problem. Pouze z archivu CT to vždy po 5 minutách zamrzne, zkoušel jsem to na např. Jak na ryby, 13. komnata, ...
Stopoval jsem to a je to přesně 5 minut

Je to pouze záležitost pouze CT, NOVA jede OK.

Zkoušel jsem vše poslední a nevím si rady (fw by DMD 76, IMS z 23.1.2011.

Nevíte čím by to mohlo být. Díky moc ...

PříspěvekNapsal: ned 23. led 2011 10:34:43 

Bohužel u mě se to zatím taky nevyřešilo nepomohlo nic dělal jsem všechno možné 4:56 a konec.Mluvil jsem i s provozovatelem internetu a není to nějak blokované.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 445 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina